Disney+ jest platformą VOD, która zadebiutowała w Polsce latem 2022 roku. Trzeba przyznać, że zrobiła to z hukiem, ponieważ tę usługę premium w dniu premiery wykupiło wiele osób. Na próżno się temu dziwić, ponieważ biblioteka filmów seriali i kreskówek jest naprawdę spora.

Co obejrzysz wykupując konto premium Disney+

Decydując się na zakup konta Disney+ możesz mieć wysokie oczekiwania, ale spokojnie, na pewno się nie zawiedziesz. W ofercie znajdziesz m.in starsze telewizyjne produkcje, takie jak “Z Archiwum X” oraz “Lost”. Ten drugi szczególnie zasługuje na uwagę, ponieważ to pierwszy telewizyjny serial, który odbił się aż tak dużym echem w internecie. Ponadto jest pełen zagadek. Ciekawą opcją są także oryginalne produkcje od Disneya oraz programy dokumentalne od National Geographic. Prawdziwym ukoronowaniem tej usługi, a wręcz wisienką na torcie jest dostęp do masy świetnych tytułów wyprodukowanych przez Marvel, opartych na kultowych komiksach o superbohaterach. Jak widzisz konto Disney+ dostarczy Ci niesamowitą rozrywkę w bardzo przystępnej cenie.

Jak oszczędzić na koncie Disney+?

Platforma od Disneya daje możliwość stworzenia kilku profili i oglądania na kilku urządzeniach jednocześnie. W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, nie rozróżnia ilości obsługiwanych urządzeń i jakości obrazu na osobne pakiety. To prosta droga do współdzielenia konta ze znajomymi – czyli podzielenia rachunku na kilka osób.

Nie masz z kim współdzielić konta Disney+?

Twoi znajomi już wykupili dostęp do usługi lub współdzielą konto Disney+ z innymi osobami? Nie masz z kim zrzucić się na usługę? Nic straconego, dostęp do współdzielonego konta Disney+ wykupisz tutaj – https://taniepremium.pl/produkt/disney-plus/. Sklep TaniePremium od lat ułatwia współdzielenie usług premium między użytkownikami i zbiera za to całkiem dobre opinie.

Konto Disney+ da Ci dostęp do świetnych produkcji video w wysokiej jakości. Dzięki obszernej bazie tytułów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie zwlekaj i wykup dostęp już dziś.